Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Polymed Polska Sp. z o.o. – dystrybutor wyrobów medycznych 

Historia Polymed Polska rozpoczyna się w 2007 r. To właśnie wtedy w ramach grupy kapitałowej Polytech powstaje Polymed Polska – spółka odpowiedzialna za dystrybucję wyrobów medycznych. Decyzja o jej utworzeniu była podyktowana przede wszystkim potrzebami chirurgów okulistów, chcieliśmy zapewnić im dostęp do najnowocześniejszych zdobyczy techniki w dziedzinie okulistyki i sprawić, by podczas korzystania z naszych usług czuli się pewnie i bezpiecznie.

Od początku stawialiśmy na współpracę z najlepszymi: DORC, Brumaba, Polytech Domilens, Leica, Ophtec, Physiol, Keeler – to światowi liderzy w produkcji okulistycznej aparatury medycznej. Za naszą sprawą ich produkty trafiły do polskich klinik i gabinetów okulistycznych.


Nasi pracownicy są dla nas inspiracją

Niezwykle dynamiczny rozwój firmy nie byłby możliwy, gdyby nie zespół wykwalifikowanych pracowników. To dzięki naszym pracownikom dowiadujemy się o potrzebach jakie mają nasi klienci i ich pacjenci. Na tej podstawie selekcjonujemy najlepsze rozwiązania, których wdrażaniem zajmują się wykształceni w tym kierunku specjaliści i inżynierowie. Ta specyficzna strategia jest źródłem podwójnej satysfakcji. Chirurg i Pacjent otrzymuje najlepsze możliwe rozwiązanie, a osoby odpowiedzialne za jego dostarczenie czerpią z pracy ogromną satysfakcję.

 
Mamy nadzieję, że najciekawsze dopiero przed nami 

Jako spółka z bogatą wiedzą i doświadczeniem, czujemy się dobrze przygotowani do czekających nas w przyszłości wyzwań. Nie zamierzamy jednak zatrzymywać się na tym etapie. Będziemy dbać o to, by nasza oferta wzbogacała się o nowe, innowacyjne produkty. Nie ustajemy też w poszukiwaniu nowych partnerów. Niezmienny pozostaje jedynie cel naszych działań – podobnie jak 10 lat temu zależy nam przede wszystkim na dostarczeniu Państwu jak najlepszego, najnowocześniejszego rozwiązania.